8 Cereale, +8 luni, 250 g, Nestle
oferă o masă hrănitoare cu cereale și nutrienți esențiali, fără zaharuri adăugate.
Oferte și prețuri pentru produsul 8 Cereale, +8 luni, 250 g, Nestle
Compară prețul produsului și costul livrării în farmaciile online disponibile.
Oferte evidențiate
| Luna | Preț mediu | Cel mai mic preț |
|---|---|---|
| Aprilie 2025 | 22,90 RON | 22,90 RON |
| Mai 2025 | 22,90 RON | 22,90 RON |
| Iunie 2025 | 21,74 RON | 18,91 RON |
| Iulie 2025 | 21,46 RON | 19,47 RON |
| August 2025 | 21,60 RON | 18,60 RON |
| Septembrie 2025 | 22,90 RON | 22,49 RON |
| Octombrie 2025 | 22,90 RON | 22,49 RON |
| Noiembrie 2025 | 22,90 RON | 22,49 RON |
| Decembrie 2025 | 22,90 RON | 22,49 RON |
| Ianuarie 2026 | 22,90 RON | 22,49 RON |
| Februarie 2026 | 22,90 RON | 22,49 RON |
| Martie 2026 | 22,90 RON | 22,49 RON |
| Aprilie 2026 | 20,45 RON | 17,99 RON |
| Mai 2026 | 22,12 RON | 20,27 RON |
| Iunie 2026 | 22,44 RON | 20,27 RON |
| Iulie 2026 | 19,31 RON | 12,03 RON |
| August 2026 | 22,55 RON | 20,61 RON |
| Septembrie 2026 | 20,64 RON | 19,47 RON |
| Octombrie 2026 | 22,93 RON | 22,90 RON |
Descrierea produsului: 8 Cereale, +8 luni, 250 g, Nestle
8 Cereale, +8 luni, 250 g, Nestle este un produs din categoria Hrana bebelusi si apartine brandului Nestle.
Care sunt beneficiile produsului 8 Cereale, +8 luni, 250 g, Nestle?
Ofera-i puiului tau o masa delicioasa cu cereale imbogatite cu nutrienti esentiali. Hranitoare, fine si omogene, cerealele noastre contin ingrediente provenite din culturi speciale, destinate hranei bebelusilor. Fara zaharuri adaugate., Ofera-i puiului tau o masa delicioasa cu cereale imbogatite cu nutrienti esentiali.
Ce ingrediente conține?
Faina de cereale (grau partial hidrolizat 54,7%, grau integral 23,6%, ovaz integral 10,2%, orz 2%, porumb 2%, secara 2%, grau spelt 1%, orez 1%, triticale 1%), uleiuri vegetale (rapita cu continut scazut de acid erucic, floarea soarelui cu continut ridicat de acid oleic, floarea soarelui), minerale (carbonat de calciu, fumarat feros, sulfat de zinc, iodura de potasiu), vitamine [acid L-ascorbic (vitamina C), acetat de tocoferil DL-alfa (vitamina E), nicotinamida (niacina), mononitrat de tiamina (vitamina B1), acetat de retinil (vitamina A), clorhidrat de piridoxina (vitamina B6), acid folic, colecalciferol (vitamina D)], aroma naturala de vanilie, culturi de Bifidobacterium lactis.
Sub ce formă de prezentare se găsește?
8 Cereale, +8 luni, 250 g, Nestle se găsește sub forma de cereale în varianta de 250 g.
De la ce vârstă se poate folosi 8 Cereale, +8 luni, 250 g, Nestle?
Produsul este destinat copiilor de la 8 luni.
Care este codul EAN al produsului 8 Cereale, +8 luni, 250 g, Nestle?
8410100088006
Cine este producătorul și la ce adresă poate fi acesta contactat?
Numele producatorului este NESTLÉ ROMANIA S.R.L.. Acesta poate fi contactat la adresa de corespondenta Str. George Constantinescu nr. 3, sc.A, et.7, sector 2, Bucuresti 020339, Romania sau pe e-mail la contact@ro.nestle.com
Compară prețuri și oferte:
Părerile cumpărătorilor
Nu există încă recenzii pentru acest produs. Fii primul care își spune părerea!
Întrebări și răspunsuri
Ai o întrebare despre acest produs?
Încă nu s-au pus întrebări despre acest produs.
Scrie un review
Pune o întrebare
Istoricul prețului
IstoricImportant
PromoFarmacii este un site de comparare a prețurilor produselor din farmaciile online. Nu vindem produsele afișate pe site și nu procesăm comenzile. Informațiile despre preț, disponibilitate, imagine și descriere sunt preluate de la farmaciile online partenere și pot apărea diferențe sau erori. Înainte de a plasa comanda, verificați prețul și condițiile de cumpărare direct pe site-ul farmaciei.